DMX CLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DMX CLAN

DMX CLAN
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?

Ići dole 
+3
SharkeY
[DMX]Zokinho
PiNk PaNtEr
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ko ji je klan najbolji?
-DMX
Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_vote_lcap43%Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_vote_rcap
 43% [ 6 ]
-DESERRT RATS(svi citeri)
Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_vote_lcap14%Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_vote_rcap
 14% [ 2 ]
-LAV DRINKERS
Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_vote_lcap43%Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_vote_rcap
 43% [ 6 ]
-CHAD
Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_vote_lcap0%Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
-SPACE
Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_vote_lcap0%Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
-NO MERCY
Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_vote_lcap0%Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 14
 

AutorPoruka
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 10:56 am

ev ovde glasajte ko ji je najbolji klan!!!!
Nazad na vrh Ići dole
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 1:41 pm

po meni su najbolji lav drinkersi i dmx.......... Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
[DMX]Zokinho
Admin
[DMX]Zokinho


Broj poruka : 137
Godina : 32
Location : Novi SAD
Datum upisa : 10.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 1:43 pm

pinki prestani sa spamujes Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? 376100 ili Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? 238201 lol!
Nazad na vrh Ići dole
SharkeY
Moderator
SharkeY


Broj poruka : 55
Godina : 28
Datum upisa : 10.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 5:14 pm

KAKO STavljate TO GLASANJE??????????
Nazad na vrh Ići dole
FederalAgent
noob
noob
FederalAgent


Broj poruka : 79
Godina : 32
Location : Bor
Datum upisa : 11.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 6:05 pm

Nazad na vrh Ići dole
http://www.mycomputeronline.info/
0$T0Y4 '95
noob
noob
0$T0Y4 '95


Broj poruka : 47
Godina : 28
Location : BEZANIJA!!!
Datum upisa : 12.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:37 am

ZNACHI NEVEERUJEM KAKVE STE PICHKE... PA LJUDI DALI SAM JA IKOG OD VAS IKAD NAZVAO CHITEROM???? SAMO MI RECITE!!! STVARNO NEMA SMISLA NIKO OD NAS NECHITUJE!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert.forumotion.com
m0k1
Moderator
m0k1


Broj poruka : 118
Datum upisa : 13.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 2:33 am

0$T0Y4 '95 ::
ZNACHI NEVEERUJEM KAKVE STE PICHKE... PA LJUDI DALI SAM JA IKOG OD VAS IKAD NAZVAO CHITEROM???? SAMO MI RECITE!!! STVARNO NEMA SMISLA NIKO OD NAS NECHITUJE!!!
A ko je ovde rekao da ste cheateri?
Nazad na vrh Ići dole
[DMX]Zokinho
Admin
[DMX]Zokinho


Broj poruka : 137
Godina : 32
Location : Novi SAD
Datum upisa : 10.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 11:44 am

0$T0Y4 '95 ::
ZNACHI NEVEERUJEM KAKVE STE PICHKE... PA LJUDI DALI SAM JA IKOG OD VAS IKAD NAZVAO CHITEROM???? SAMO MI RECITE!!! STVARNO NEMA SMISLA NIKO OD NAS NECHITUJE!!!

zato sto je ovaj kreten stavio tako na glasanje da pise svi chiteri. Ne kazemo da ste svi. Ali imali ste ih sta je bilo sa Nothing-om on nije bio. A u poslednje vreme sam video neka dva nova u vasem klanu jedan lik je imao sigurno dok nije dosao Urosh i reko mu da ugasi. onda je lik otisao sa servera. Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? 238201
Nazad na vrh Ići dole
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 1:55 pm

Dajte urosh nas sve proglasio citerom!!!!i sve nas banovo.....sta to znaci molim te mi reci!!!!!!!ostoja
Nazad na vrh Ići dole
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 1:56 pm

a fica nista oko toga ne poduzima!!!!!!neka mu oduzme admina!!!!urosh sve redom banuje
Nazad na vrh Ići dole
m0k1
Moderator
m0k1


Broj poruka : 118
Datum upisa : 13.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 2:25 pm

Vidis da mu je Fica dobar ortak i da ga podrzava...
Ja mislim da su se uplasili zbog turnira sto su sa nam u grupi,pa ga zato Fica pusta...
Nazad na vrh Ići dole
[DMX]Zokinho
Admin
[DMX]Zokinho


Broj poruka : 137
Godina : 32
Location : Novi SAD
Datum upisa : 10.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 2:36 pm

to i ja mislim evo nemogu ni na desert rats 1,2,3.
Nazad na vrh Ići dole
m0k1
Moderator
m0k1


Broj poruka : 118
Datum upisa : 13.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 2:37 pm

Ni ja...
Nazad na vrh Ići dole
0$T0Y4 '95
noob
noob
0$T0Y4 '95


Broj poruka : 47
Godina : 28
Location : BEZANIJA!!!
Datum upisa : 12.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 4:54 pm

[DMX]Zokinho ::
0$T0Y4 '95 ::
ZNACHI NEVEERUJEM KAKVE STE PICHKE... PA LJUDI DALI SAM JA IKOG OD VAS IKAD NAZVAO CHITEROM???? SAMO MI RECITE!!! STVARNO NEMA SMISLA NIKO OD NAS NECHITUJE!!!

zato sto je ovaj kreten stavio tako na glasanje da pise svi chiteri. Ne kazemo da ste svi. Ali imali ste ih sta je bilo sa Nothing-om on nije bio. A u poslednje vreme sam video neka dva nova u vasem klanu jedan lik je imao sigurno dok nije dosao Urosh i reko mu da ugasi. onda je lik otisao sa servera. Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? 238201
NOTHING NIJE U KLANU I NIKAD NIJE NI BIO U NASHEM KLANU!!! NA GLASANJU PISHE DA SMO CITERI !!! JA VAS NIKAD NISAM PROZIVAO CITERIMA !!! I STVARNO NIJE LEPO ONO SHTO STE NAPISALI!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert.forumotion.com
FederalAgent
noob
noob
FederalAgent


Broj poruka : 79
Godina : 32
Location : Bor
Datum upisa : 11.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 9:00 pm

bilo ko od admina sa desert rats protiv mene na balkan express cw serveru, KAD OCE, AKO SMEJU
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mycomputeronline.info/
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 9:10 pm

e ostoja mogu ti na pste desne ruke izbrojati ko nije citer(ti,sara,head hunter i jos mozda netwalker9ali svi ostali su citeri.....priznaj jbt
Nazad na vrh Ići dole
0$T0Y4 '95
noob
noob
0$T0Y4 '95


Broj poruka : 47
Godina : 28
Location : BEZANIJA!!!
Datum upisa : 12.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 9:25 pm

taj netwalker nije u klanu!!! a citer nije UROSH,xa@-zzy(hitmen) <ace>,Nexus,,dzoni car,moonlight,a ni fica vishe necituje(pre ga je povremeno palio,ali sad ne)!!! znachi niko u klanu nije citer
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert.forumotion.com
[DMX]Zokinho
Admin
[DMX]Zokinho


Broj poruka : 137
Godina : 32
Location : Novi SAD
Datum upisa : 10.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 10:45 pm

0$T0Y4 '95 ::
taj netwalker nije u klanu!!! a citer nije UROSH,xa@-zzy(hitmen) <ace>,Nexus,,dzoni car,moonlight,a ni fica vishe necituje(pre ga je povremeno palio,ali sad ne)!!! znachi niko u klanu nije citer

e taj netwalker je citercina mislio sam na tog kada sam rekao ona 2 nova. kad mu je urosh rekao da gasi a on otiso
Nazad na vrh Ići dole
m0k1
Moderator
m0k1


Broj poruka : 118
Datum upisa : 13.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 11:18 pm

0$T0Y4 '95 ::
taj netwalker nije u klanu!!! a citer nije UROSH,)<ace>,Nexus,,dzoni car,moonlight
Mislim da si u pravu za ovo.A za hitmena ne znam,malo sam igrao sa njim...
Jeste Uros ovako *** iskompleksirana i sve to,ali cheater nije...
Nazad na vrh Ići dole
0$T0Y4 '95
noob
noob
0$T0Y4 '95


Broj poruka : 47
Godina : 28
Location : BEZANIJA!!!
Datum upisa : 12.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 12:05 am

i ajde mi recite ko cituje u nashem klanu?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert.forumotion.com
FederalAgent
noob
noob
FederalAgent


Broj poruka : 79
Godina : 32
Location : Bor
Datum upisa : 11.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 1:03 am

samo onaj koji me ne pobedi u 1 na 1 sa sxe nije citer iz tvog klana
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mycomputeronline.info/
m0k1
Moderator
m0k1


Broj poruka : 118
Datum upisa : 13.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 1:06 am

FederalAgent ::
samo onaj koji me ne pobedi u 1 na 1 sa sxe nije citer iz tvog klana
lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
FederalAgent
noob
noob
FederalAgent


Broj poruka : 79
Godina : 32
Location : Bor
Datum upisa : 11.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 3:19 am

m0k1 ::
FederalAgent ::
samo onaj koji me ne pobedi u 1 na 1 sa sxe nije citer iz tvog klana
lol! lol! lol!


Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mycomputeronline.info/
PiNk PaNtEr
noob
noob
PiNk PaNtEr


Broj poruka : 80
Godina : 28
Location : Sarajevo
Datum upisa : 10.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 3:34 pm

halo ja neznam jel sad cituju ja samo znam da su citovali!!111
Nazad na vrh Ići dole
0$T0Y4 '95
noob
noob
0$T0Y4 '95


Broj poruka : 47
Godina : 28
Location : BEZANIJA!!!
Datum upisa : 12.12.2007

Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 6:03 pm

PA JEBOTE RECI KO!!! JEL SI CORAV
Nazad na vrh Ići dole
http://www.desert.forumotion.com
Sponsored content





Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?   Sta vi mislite ko ji je najbolji klan? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta vi mislite ko ji je najbolji klan?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Koji je najbolji sport???
» Najbolji igrac u [DMX] ne glasaj za sebe!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DMX CLAN :: Ostalo :: Caskanje-
Skoči na: